- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja STEGO Tuotantosarja HGL 046 Toimintalämpötila -45...70°C Lämmityselementin tyyppi puhallin Lähdöt puristimet 1,5mm2 Tiivistysluokka IP20 Toimintajännite 230V Versio lämmitys-... Lue lisää
247,54 €(Sis.alv)
197,24 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 04641.0-03
- Paino: 1 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Toimintalämpötila: -45...70°C
- Valmistaja: STEGO
- Toimintajännite: 230V
- Lähdöt: puristimet 1,5mm<sup>2</sup>
- Tuotantosarja: HGL 046
- Versio: lämmitys-
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LÄMMITYSELEMENTTI: PUHALLIN - LÄMMITYS-HGL 046 - 400W - 230V - IP20 04641.0-03
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | STEGO |
| Tuotantosarja | HGL 046 |
| Toimintalämpötila | -45...70°C |
| Lämmityselementin tyyppi | puhallin |
| Lähdöt | puristimet 1,5mm2 |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Toimintajännite | 230V |
| Versio | lämmitys- |
| Lämmitysteho | 400W |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista