- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SEDES GROUP Lämmityselementin tyyppi lämmitysmatto Eristyksen materiaali silikoni Lämpötilan säätö termostaatti Toimintalämpötila -30...180°C Eristyksen minimipaksuus 0,8mm Koot... Lue lisää
112,46 €(Sis.alv)
89,61 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 504000826
- Paino: 0.24 kg
- Toimintalämpötila: -30...180°C
- Valmistaja: SEDES GROUP
- Eristyksen materiaali: silikoni
- Virtalähteen jännite: 230V
- Koot: 460x270mm
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SEDES GROUP |
| Lämmityselementin tyyppi | lämmitysmatto |
| Eristyksen materiaali | silikoni |
| Lämpötilan säätö | termostaatti |
| Toimintalämpötila | -30...180°C |
| Eristyksen minimipaksuus | 0,8mm |
| Koot | 460x270mm |
| Maksimikuormitus | 2W/cm2 |
| Suojan käynnistyslämpötila | 150°C |
| Virtalähteen jännite | 230V |
| Lämmitysteho | 700W |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €