- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja STEGO Tiivistysluokka IP20 Toimintalämpötila -45...70°C Tuotantosarja CSK 060 Lähdöt puristimet 2x2,5mm2 Maksimi käynnistysvirta 2,5A Toimintajännite 110...265V Lämmitysteho 30W... Lue lisää
65,62 €(Sis.alv)
52,28 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 06050.0-00
- Paino: 0.19 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Nimellisjännite: 0,24kV
- Nimellisjännite: 0,12kV
- Toimintalämpötila: -45...70°C
- Valmistaja: STEGO
- Toimintajännite: 110...265V
- Lähdöt: puristimet 2x2,5mm<sup>2</sup>
- Tuotantosarja: CSK 060
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | STEGO |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Toimintalämpötila | -45...70°C |
| Tuotantosarja | CSK 060 |
| Lähdöt | puristimet 2x2,5mm2 |
| Maksimi käynnistysvirta | 2,5A |
| Toimintajännite | 110...265V |
| Lämmitysteho | 30W |
| Nimellisjännite | 0,12kV |
| Nimellisjännite | 0,24kV |
| Lämmityselementin tyyppi | lämmitin |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €