- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja STEGO Lämmityselementin tyyppi lämmitin Tuotantosarja CS 060 Lämmitysteho 150W Toimintajännite 12...30V Tiivistysluokka IP20 Lähdöt puristimet 4x2,5mm2 Toimintalämpötila -45...70°C... Lue lisää
189,35 €(Sis.alv)
150,88 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 06020.1-00
- Paino: 0.48 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Toimintalämpötila: -45...70°C
- Valmistaja: STEGO
- Toimintajännite: 12...30V
- Lähdöt: puristimet 4x2,5mm<sup>2</sup>
- Tuotantosarja: CS 060
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LÄMMITYSELEMENTTI: LÄMMITIN - CS 060 - 150W - 12÷30V - IP20 06020.1-00
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | STEGO |
| Lämmityselementin tyyppi | lämmitin |
| Tuotantosarja | CS 060 |
| Lämmitysteho | 150W |
| Toimintajännite | 12...30V |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Lähdöt | puristimet 4x2,5mm2 |
| Toimintalämpötila | -45...70°C |
| Maksimi käynnistysvirta | 8A |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista