- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja DBK Technitherm Virtalähteen jännite 110...240V AC Asennus DIN-kiskolle Tuotantosarja NIMBUS D125 Asennuskiskon koko TS35 Ulkomitat 125x70,7x24mm Maksimi käynnistysvirta 6,3A... Lue lisää
63,68 €(Sis.alv)
50,74 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NIMBUS-D125-75W
- Paino: 0.25 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN-kiskolle
- Valmistaja: DBK Technitherm
- Ulkoiset koot: 125x70,7x24mm
- Tuotantosarja: NIMBUS D125
- Virtalähteen jännite: 110...240V AC
- Versio: jäähdytin-
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LÄMMITIN - JÄÄHDYTIN-NIMBUS D125 - 75W - 110÷240VAC - IP20 370182,01
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DBK Technitherm |
| Virtalähteen jännite | 110...240V AC |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tuotantosarja | NIMBUS D125 |
| Asennuskiskon koko | TS35 |
| Ulkomitat | 125x70,7x24mm |
| Maksimi käynnistysvirta | 6,3A |
| Lämmitysteho | 75W |
| Suojausluokka | II |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Versio | jäähdytin- |
| Laitteen tyyppi | lämmitin |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista