- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PLASTIM Asennus DIN-kiskolle Tiivistysluokka IP20 Toimintalämpötila -25...70°C Ulkomitat 182x80x110mm Lähdöt liittimet Maksimi käynnistysvirta 2,4A Lämmitysteho 500W Laitteen tyyppi... Lue lisää
165,24 €(Sis.alv)
131,66 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PFHT500
- Paino: 1.2 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: PLASTIM
- Lähdöt: liittimet
- Ulkoiset koot: 182x80x110mm
- Virtalähteen jännite: 230V
- Tuulettimien tehokkuus: 35m<sup>3</sup>/h
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PLASTIM |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Ulkomitat | 182x80x110mm |
| Lähdöt | liittimet |
| Maksimi käynnistysvirta | 2,4A |
| Lämmitysteho | 500W |
| Laitteen tyyppi | lämmitin |
| Tuulettimien tehokkuus | 35m3/h |
| Virtalähteen jännite | 230V |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €