

DREMEC
SUOJA - 60X60MM - RUUVI - AUKKOJEN RASTERI: 50MM
8GE11CP060
Tuotekoodi: 8GE11CP060
8,79 €(Sis.alv)
7,00 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SANYO DENKI |
| Tuulettimen tyyppi | DC |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Virtalähteen jännite | 5V DC |
| Toimintajännite | 4,5...5,5V DC |
| Tuulettimen koko | 60x60x25mm |
| Tehonkulutus | 1W |
| Nimellisvirta | 0,2A |
| Tuulettimien tehokkuus | 26,4m3/h |
| Melutaso | 24dBA |
| Laakerin laji | kuula |
| Pyörimisnopeus | 3200kiertoa/min |
| Min. eristysresistanssi | 10Mohm |
| Roottorin materiaali | muovi |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Lähdöt | johdot, x3 |
| Ulostulojen pituus | 0,3m |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Syttyvyysluokka | UL94V-1 |
| Lisätoimitoja | lukitusanturi |
| Lisätoimitoja | suojaus käänteistä polarisaatiota vastaan |
| Materiaalin tyyppi | itsesammuva |


































