
SUOJA - METALLI - 50X50MM
LZ 28
Tuotekoodi: LZ28
8,82 €(Sis.alv)
7,03 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SUNON |
| Tuulettimen tyyppi | DC |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Virtalähteen jännite | 5V DC |
| Toimintajännite | 3,5...6V DC |
| Tuulettimen koko | 50x50x10mm |
| Tehonkulutus | 0,78W |
| Nimellisvirta | 0,155A |
| Tuulettimien tehokkuus | 23,32m3/h |
| Melutaso | 30,7dBA |
| Laakerin laji | Vapo |
| Pyörimisnopeus | 5800kiertoa/min |
| Min. eristysresistanssi | 10Mohm |
| Roottorin materiaali | termoplastinen |
| Kotelon materiaali | termoplastinen |
| Eristysluokka | A |
| Lähdöt | johdot, x2 |
| Ulostulojen pituus | 0,295m |
| Toimintalämpötila | -10...70°C |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Lisätoimitoja | autojatkoaloitus |
| Puhaltimen moottori | harjaton DC |
| Staattinen paine | 3,81mm H2O |
| Johdon koko | 26AWG |
























