- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SEPA Europe GMBH Toimintalämpötila -20...85°C Roottorin materiaali muovi Kotelon materiaali muovi Lisätoimitoja nopeusanturi Lisätoimitoja PWM Tuulettimen koko 40x40x10mm Nimellisvirta... Lue lisää
22,47 €(Sis.alv)
17,91 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LF40P05PSE00A
- Paino: 13.1 g
- Nimellisvirta: 0,1A
- Kotelon materiaali: muovi
- Laaakerin laji: MagFix
- Tuulettimen koko: 40x40x10mm
- Toimintalämpötila: -20...85°C
- Valmistaja: SEPA Europe GMBH
- Toimintajännite: 4,5...5,5V DC
- Lähdöt: 4pin
- Lähdöt: johdot, x4
- Virtalähteen jännite: 5V DC
- Melutaso: 28dBA
- Pyörimisnopeus: 7500kiertoa/min
- Roottorin materiaali: muovi
- Tuulettimen laji: aksiaalinen
- Tuulettimen tyyppi: DC
- Tuulettimien tehokkuus: 13,8m<sup>3</sup>/h
- Lisätoimitoja: PWM
- Lisätoimitoja: nopeusanturi
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SEPA Europe GMBH |
| Toimintalämpötila | -20...85°C |
| Roottorin materiaali | muovi |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Lisätoimitoja | nopeusanturi |
| Lisätoimitoja | PWM |
| Tuulettimen koko | 40x40x10mm |
| Nimellisvirta | 0,1A |
| Ulostulojen pituus | 0,145m |
| Toimintajännite | 4,5...5,5V DC |
| Virtalähteen jännite | 5V DC |
| Tuulettimien tehokkuus | 13,8m3/h |
| Melutaso | 28dBA |
| Pyörimisnopeus | 7500kiertoa/min |
| Lähdöt | 4pin |
| Lähdöt | johdot, x4 |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Tuulettimen tyyppi | DC |
| Laakerin laji | MagFix |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €