- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SEPA Europe GMBH Toimintalämpötila -40...85°C Laakerin laji kuula Lisätoimitoja nopeusanturi Kotelon materiaali muovi Roottorin materiaali muovi Nimellisvirta 90mA Tuulettimen koko... Lue lisää
29,74 €(Sis.alv)
23,70 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MFB40H05A-004
- Paino: 13.9 g
- Nimellisvirta: 90mA
- Kotelon materiaali: muovi
- Laaakerin laji: kuula
- Tuulettimen koko: 40x40x10mm
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: SEPA Europe GMBH
- Toimintajännite: 4,5...5,5V DC
- Lähdöt: 3pin
- Lähdöt: johdot, x3
- Virtalähteen jännite: 5V DC
- Melutaso: 25dBA
- Pyörimisnopeus: 5800kiertoa/min
- Roottorin materiaali: muovi
- Tuulettimen laji: aksiaalinen
- Tuulettimen tyyppi: DC
- Tuulettimien tehokkuus: 11m<sup>3</sup>/h
- Lisätoimitoja: nopeusanturi
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LAITETUULETIN - DC - 5VDC - 40X40X10MM - 11M3/H - 25DBA - KUULA MFB40H05A-004
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SEPA Europe GMBH |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Laakerin laji | kuula |
| Lisätoimitoja | nopeusanturi |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Roottorin materiaali | muovi |
| Nimellisvirta | 90mA |
| Tuulettimen koko | 40x40x10mm |
| Ulostulojen pituus | 0,3m |
| Toimintajännite | 4,5...5,5V DC |
| Virtalähteen jännite | 5V DC |
| Tuulettimien tehokkuus | 11m3/h |
| Melutaso | 25dBA |
| Pyörimisnopeus | 5800kiertoa/min |
| Lähdöt | 3pin |
| Lähdöt | johdot, x3 |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Tuulettimen tyyppi | DC |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista