- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja EBM-PAPST Laakerin laji kuula Kotelon materiaali PBT Roottorin materiaali polyamidi Toimintalämpötila -20...75°C Tuulettimen koko 80x80mm Tehonkulutus 4,3W Toimintajännite 36...56V DC... Lue lisää
302,92 €(Sis.alv)
241,37 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 8318HL-EBM-0
- Paino: 0.18 kg
- Kotelon materiaali: PBT
- Laaakerin laji: kuula
- Tuulettimen koko: 80x80mm
- Toimintalämpötila: -20...75°C
- Valmistaja: EBM-PAPST
- Toimintajännite: 36...56V DC
- Lähdöt: johdot, x2
- Virtalähteen jännite: 48V DC
- Tehonkulutus: 4,3W
- Melutaso: 43dBA
- Pyörimisnopeus: 4200kiertoa/min
- Roottorin materiaali: polyamidi
- Tuulettimen laji: aksiaalinen
- Tuulettimen tyyppi: DC
- Tuulettimien tehokkuus: 67,12m<sup>3</sup>/h
- Pakkauskoko: 2 kpl
- Tilattavissa 5 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | EBM-PAPST |
| Laakerin laji | kuula |
| Kotelon materiaali | PBT |
| Roottorin materiaali | polyamidi |
| Toimintalämpötila | -20...75°C |
| Tuulettimen koko | 80x80mm |
| Tehonkulutus | 4,3W |
| Toimintajännite | 36...56V DC |
| Virtalähteen jännite | 48V DC |
| Melutaso | 43dBA |
| Tuulettimien tehokkuus | 67,12m3/h |
| Pyörimisnopeus | 4200kiertoa/min |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Tuulettimen tyyppi | DC |
| Lähdöt | johdot, x2 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €