
Sunon
SUOJA - METALLI - 172X151MM - RUUVI
FG-17
Tuotekoodi: FG-17
8,19 €(Sis.alv)
6,53 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | EBM-PAPST |
| Laakerin laji | kuula |
| Roottorin materiaali | polyamidi |
| Tuulettimen tyyppi | DC |
| Johtojen koot | 3x0,5mm |
| Tuulettimen koko | 172x150x51mm |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Tehonkulutus | 17W |
| Toimintajännite | 28...60V DC |
| Virtalähteen jännite | 48V DC |
| Melutaso | 57dBA |
| Tuulettimien tehokkuus | 410m3/h |
| Pyörimisnopeus | 3400kiertoa/min |
| Lähdöt | liittimet |























