
DREMEC
SUOJA - 92X92MM - RUUVI - AUKKOJEN RASTERI: 82,5MM
8GE11CP092
Tuotekoodi: 8GE11CP092
10,88 €(Sis.alv)
8,67 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SANYO DENKI |
| Tuulettimen tyyppi | DC |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Toimintajännite | 14...27,6V DC |
| Tuulettimen koko | 92x92x25mm |
| Tehonkulutus | 0,72W |
| Nimellisvirta | 30mA |
| Tuulettimien tehokkuus | 52,2m3/h |
| Melutaso | 21dBA |
| Laakerin laji | kuula |
| Pyörimisnopeus | 2000kiertoa/min |
| Min. eristysresistanssi | 10Mohm |
| Roottorin materiaali | muovi |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Lähdöt | johdot, x2 |
| Ulostulojen pituus | 0,3m |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Lisätoimitoja | lukitusanturi |
| Lisätoimitoja | suojaus käänteistä polarisaatiota vastaan |
| Materiaalin tyyppi | itsesammuva |





































