
SUOJA - METALLI - 50X50MM
LZ 28
Tuotekoodi: LZ28
8,82 €(Sis.alv)
7,03 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SUNON |
| Tuulettimen tyyppi | DC |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Toimintajännite | 8...27,6V DC |
| Tuulettimen koko | 50x50x15mm |
| Tehonkulutus | 1,01W |
| Nimellisvirta | 42mA |
| Tuulettimien tehokkuus | 28,88m3/h |
| Melutaso | 33dBA |
| Laakerin laji | Vapo |
| Pyörimisnopeus | 6100kiertoa/min |
| Roottorin materiaali | termoplastinen |
| Kotelon materiaali | termoplastinen |
| Eristysluokka | A |
| Lähdöt | johdot, x2 |
| Ulostulojen pituus | 0,3m |
| Toimintalämpötila | -10...70°C |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Lisätoimitoja | autojatkoaloitus |
| Puhaltimen moottori | harjaton DC |
| Staattinen paine | 5,84mm H2O |
| Johdon koko | 26AWG |
| Virran- ja tehonkulutuksen toleranssi | ±15% |
























