
TQSolution
SUOJA - METALLI - 127X127MM - RUUVI
FG-13
Tuotekoodi: FG-13
3,14 €(Sis.alv)
2,50 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | EBM-PAPST |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Lähdöt | johdot, x2 |
| Laakerin laji | kuula |
| Roottorin materiaali | muovi |
| Lisätoimitoja | PWM |
| Tuulettimen koko | 127x127x38mm |
| Ulostulojen pituus | 0,31m |
| Toimintajännite | 16...30V DC |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Tehonkulutus | 20,4W |
| Melutaso | 56dBA |
| Tuulettimien tehokkuus | 270m3/h |
| Pyörimisnopeus | 5000kiertoa/min |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Kotelon materiaali | PBT |
| Tuulettimen tyyppi | DC |





















