
TQSolution
SUOJA - METALLI - 127X127MM - RUUVI
FG-13
Tuotekoodi: FG-13
3,14 €(Sis.alv)
2,50 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | EBM-PAPST |
| Laakerin laji | kuula |
| Lähdöt | liittimet |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Roottorin materiaali | muovi |
| Tuulettimen koko | 127x127x38mm |
| Tehonkulutus | 10W |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Melutaso | 50dBA |
| Tuulettimien tehokkuus | 252m3/h |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Pyörimisnopeus | 3650kiertoa/min |
| Tuulettimen tyyppi | DC |





















