
RICHCO
SUODATIN - METALLI - 120X120MM - RUUVI - EMI NÄYTÖN KANSSA - C: 25MM
MFF-120
Tuotekoodi: FM-12
9,53 €(Sis.alv)
7,59 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SANYO DENKI |
| Tuulettimen tyyppi | DC |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Toimintajännite | 10,8...13,2V DC |
| Tuulettimen koko | Ø120x32mm |
| Tehonkulutus | 27,6W |
| Nimellisvirta | 2,3A |
| Tuulettimien tehokkuus | 96m3/h |
| Melutaso | 62dBA |
| Laakerin laji | kuula |
| Pyörimisnopeus | 3750kiertoa/min |
| Min. eristysresistanssi | 10Mohm |
| Roottorin materiaali | muovi |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Lähdöt | johdot, x4 |
| Ulostulojen pituus | 0,3m |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Lisätoimitoja | lukitusanturi |
| Lisätoimitoja | PWM |
| Lisätoimitoja | suojaus käänteistä polarisaatiota vastaan |
| Materiaalin tyyppi | itsesammuva |

















































