
DREMEC
SUOJA - 92X92MM - RUUVI - AUKKOJEN RASTERI: 82,5MM
8GE11CP092
Tuotekoodi: 8GE11CP092
10,88 €(Sis.alv)
8,67 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | EBM-PAPST |
| Laakerin laji | kuula |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Roottorin materiaali | muovi |
| Tuulettimen koko | 92x92x38mm |
| Ulostulojen pituus | 0,31m |
| Toimintajännite | 6...13,8V DC |
| Tehonkulutus | 50W |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Melutaso | 73dBA |
| Tuulettimien tehokkuus | 280m3/h |
| Pyörimisnopeus | 13000kiertoa/min |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Tuulettimen tyyppi | DC |
| Lähdöt | johdot, x2 |





































