
DREMEC
SUOJA - 92X92MM - RUUVI - AUKKOJEN RASTERI: 82,5MM
8GE11CP092
Tuotekoodi: 8GE11CP092
10,88 €(Sis.alv)
8,67 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SANYO DENKI |
| Tuulettimen tyyppi | DC |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Toimintajännite | 10,8...13,2V DC |
| Tuulettimen koko | 92x92x25mm |
| Tehonkulutus | 2,64W |
| Nimellisvirta | 0,22A |
| Tuulettimien tehokkuus | 101,4m3/h |
| Melutaso | 37dBA |
| Laakerin laji | kuula |
| Pyörimisnopeus | 3850kiertoa/min |
| Min. eristysresistanssi | 10Mohm |
| Roottorin materiaali | muovi |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Lähdöt | johdot, x4 |
| Ulostulojen pituus | 0,3m |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Syttyvyysluokka | UL94V-1 |
| Lisätoimitoja | lukitusanturi |
| Lisätoimitoja | PWM |
| Lisätoimitoja | suojaus käänteistä polarisaatiota vastaan |
| Tiivistysluokka | IP68 |





































