

DREMEC
SUOJA - 60X60MM - RUUVI - AUKKOJEN RASTERI: 50MM
8GE11CP060
Tuotekoodi: 8GE11CP060
8,79 €(Sis.alv)
7,00 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | EBM-PAPST |
| Nimellisvirta | 167mA |
| Laakerin laji | kuula |
| Toimintalämpötila | -10...70°C |
| Tuulettimen koko | 60x60x25mm |
| Tehonkulutus | 2W |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Toimintajännite | 8...15V DC |
| Melutaso | 38dBA |
| Tuulettimien tehokkuus | 46,1m3/h |
| Pyörimisnopeus | 5600kiertoa/min |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Tuulettimen tyyppi | DC |
| Puhaltimen moottori | harjaton DC |


































