

DREMEC
SUOJA - 60X60MM - RUUVI - AUKKOJEN RASTERI: 50MM
8GE11CP060
Tuotekoodi: 8GE11CP060
8,79 €(Sis.alv)
7,00 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | EBM-PAPST |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Roottorin materiaali | muovi |
| Tuulettimen koko | 60x60x25mm |
| Ulostulojen pituus | 0,31m |
| Tehonkulutus | 1,2W |
| Toimintajännite | 8...15V DC |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Melutaso | 27dBA |
| Tuulettimien tehokkuus | 35m3/h |
| Pyörimisnopeus | 4100kiertoa/min |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Lisätoimitoja | autojatkoaloitus |
| Tuulettimen tyyppi | DC |
| Lähdöt | johdot, x2 |
| Laakerin laji | liuku |


































