

DREMEC
SUOJA - 60X60MM - RUUVI - AUKKOJEN RASTERI: 50MM
8GE11CP060
Tuotekoodi: 8GE11CP060
8,79 €(Sis.alv)
7,00 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SUNON |
| Tuulettimen tyyppi | DC |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Toimintajännite | 4,5...13,8V DC |
| Tuulettimen koko | 60x60x15mm |
| Tehonkulutus | 1,53W |
| Nimellisvirta | 0,127A |
| Tuulettimien tehokkuus | 44,62m3/h |
| Melutaso | 34,2dBA |
| Laakerin laji | Vapo |
| Pyörimisnopeus | 4700kiertoa/min |
| Min. eristysresistanssi | 10Mohm |
| Roottorin materiaali | termoplastinen |
| Kotelon materiaali | termoplastinen |
| Eristysluokka | A |
| Lähdöt | johdot, x2 |
| Ulostulojen pituus | 0,29m |
| Toimintalämpötila | -10...70°C |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Lisätoimitoja | autojatkoaloitus |
| Puhaltimen moottori | harjaton DC |
| Staattinen paine | 4,57mm H2O |
| Johdon koko | 26AWG |
| Virran- ja tehonkulutuksen toleranssi | ±15% |


































