
SUOJA - METALLI - 50X50MM
LZ 28
Tuotekoodi: LZ28
8,82 €(Sis.alv)
7,03 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SUNON |
| Eristysluokka | A |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Kotelon materiaali | termoplastinen |
| Tuulettimen tyyppi | DC |
| Puhaltimen moottori | harjaton DC |
| Lähdöt | johdot, x2 |
| Laakerin laji | liuku |
| Roottorin materiaali | termoplastinen |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Toimintalämpötila | -10...70°C |
| Tuulettimen koko | 50x50x10mm |
| Nimellisvirta | 90mA |
| Ulostulojen pituus | 0,295m |
| Tehonkulutus | 1,58W |
| Staattinen paine | 3,56mm H2O |
| Toimintajännite | 4,5...13,8V DC |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Tuulettimien tehokkuus | 21,97m3/h |
| Virran- ja tehonkulutuksen toleranssi | ±15% |
| Melutaso | 30,7dBA |
| Johdon koko | 26AWG |
| Pyörimisnopeus | 5700kiertoa/min |
| Min. eristysresistanssi | 10Mohm |
























