
RICHCO
SUODATIN - METALLI - 120X120MM - RUUVI - EMI NÄYTÖN KANSSA - C: 25MM
MFF-120
Tuotekoodi: FM-12
9,53 €(Sis.alv)
7,59 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SANYO DENKI |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Tuulettimen tyyppi | DC |
| Materiaalin tyyppi | itsesammuva |
| Lähdöt | johdot, x2 |
| Laakerin laji | kuula |
| Lisätoimitoja | lukitusanturi |
| Lisätoimitoja | suojaus käänteistä polarisaatiota vastaan |
| Roottorin materiaali | muovi |
| Syttyvyysluokka | UL94V-1 |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Nimellisvirta | 0,39A |
| Tuulettimen koko | 120x120x25mm |
| Ulostulojen pituus | 0,3m |
| Tehonkulutus | 4,68W |
| Toimintajännite | 5...13,2V DC |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Melutaso | 36dBA |
| Tuulettimien tehokkuus | 147m3/h |
| Pyörimisnopeus | 2700kiertoa/min |
| Min. eristysresistanssi | 10Mohm |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |

















































