
SUODATIN - TERÄS - 119X119MM
LZ 60
Tuotekoodi: LZ60
22,89 €(Sis.alv)
18,24 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | EBM-PAPST |
| Tuulettimen tyyppi | DC |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Toimintajännite | 7...12,6V DC |
| Tuulettimen koko | 119x119x25mm |
| Tehonkulutus | 2W |
| Tuulettimien tehokkuus | 114m3/h |
| Melutaso | 32dBA |
| Laakerin laji | liuku |
| Pyörimisnopeus | 1950kiertoa/min |
| Roottorin materiaali | polyamidi |
| Kotelon materiaali | PBT |
| Lähdöt | johdot, x2 |
| Ulostulojen pituus | 0,31m |




























