- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LAITEKOTELO - PF - X: 200MM - Y: 135MM - Z: 40MM - ABS - VALKOINEN - IP40
PF20-4-13W




Valmistaja TAKACHI Kotelon tyyppi paneeli Tuotantosarja PF X-mitta 200mm Y-mitta 135mm Z-mitta 40mm Kotelon materiaali ABS Kotelon väri valkoinen Tiivistysluokka IP40 Syttyvyysluokka UL94V-0... Lue lisää
38,90 €(Sis.alv)
31,00 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TKC-PF20-4-13W
- Paino: 0.27 kg
- Tiivistysluokka: IP40
- Kotelon väri: valkoinen
- Kotelon materiaali: ABS
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: TAKACHI
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Tuotantosarja: PF
- Kotelon tyyppi: paneeli
- Tilattavissa 10 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TAKACHI |
| Kotelon tyyppi | paneeli |
| Tuotantosarja | PF |
| X-mitta | 200mm |
| Y-mitta | 135mm |
| Z-mitta | 40mm |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Kotelon väri | valkoinen |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €