- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LAITEKOTELO - 50 - X: 82MM - Y: 130MM - Z: 27MM - ALUMIINI - GRAFIITTI
P31150201 -AS



Valmistaja RETEX Kotelon tyyppi paneeli X-mitta 82mm Y-mitta 130mm Z-mitta 27mm Kotelon sarja 50 Kotelon materiaali alumiini Kotelon väri grafiitti Materiaalipaneeli ABS Paneelin väri musta Tuotteen... Lue lisää
22,42 €(Sis.alv)
17,87 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RT-31150201
- Paino: 0.13 kg
- Kotelon väri: grafiitti
- Kotelon materiaali: alumiini
- Valmistaja: RETEX
- Kotelon tyyppi: paneeli
- Kotelon sarja: 50
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | RETEX |
| Kotelon tyyppi | paneeli |
| X-mitta | 82mm |
| Y-mitta | 130mm |
| Z-mitta | 27mm |
| Kotelon sarja | 50 |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Kotelon väri | grafiitti |
| Materiaalipaneeli | ABS |
| Paneelin väri | musta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €