
SOLDER PEAK
KAAVIN - MUOVI - L: 140MM
RD-7318BK
Tuotekoodi: TO-SA01
3,76 €(Sis.alv)
2,99 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | TOROIDY |
| Asennus | THT |
| Kuristimen tyyppi | toroidimuuntaja |
| Korkeus | 35mm |
| Halkaisija | 88mm |
| Induktanssi | 12H |
| Resistanssi | 45ohm |
| Ensiöjännite | 400V AC |












