- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KURISTIN - THT - 8,2MH - ITOIMINTA: 120MA - 32,1OHM - ±10% - Ø: 7,5MM
JPK0608-822K-R12-A

Valmistaja JANTEK Lähdöt 2pin Asennus THT Rungon koko Ø7,5x9,5mm Halkaisija 7,5mm Korkeus 9,5mm Resistanssi 32,1ohm Toimintavirta 0,12A Kyllästysvirta 130mA Toleranssi ±10% Kuristimen tyyppi... Lue lisää
437,16 €(Sis.alv)
348,34 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: JPK0608-822K-R12-A
- Paino: 1.2 g
- Halkaisija: 7,5mm
- Resistanssi: 32,1Ohm
- Korkeus: 9,5mm
- Induktanssi: 8,2mH
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 3mm
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: JANTEK
- Lähdöt: 2pin
- Spatiaalinen orientaatio: pystysuora
- Toimintavirta: 0,12A
- Kuristimen tyyppi: lanka-
- Kyllästysvirta: 130mA
- Rungon koot: Ø7,5x9,5mm
- Pakkauskoko: 2000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KURISTIN - THT - 8,2MH - ITOIMINTA: 120MA - 32,1OHM - ±10% - Ø: 7,5MM JPK0608-822K-R12-A
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | JANTEK |
| Lähdöt | 2pin |
| Asennus | THT |
| Rungon koko | Ø7,5x9,5mm |
| Halkaisija | 7,5mm |
| Korkeus | 9,5mm |
| Resistanssi | 32,1ohm |
| Toimintavirta | 0,12A |
| Kyllästysvirta | 130mA |
| Toleranssi | ±10% |
| Kuristimen tyyppi | monisäikeinen- |
| Spatiaalinen orientaatio | pystysuora |
| Induktanssi | 8,2mH |
| Rasteri | 3mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista