- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KURISTIN - THT - 6,8MH - ITOIMINTA: 300MA - 10OHM - ±10% - Ø: 11,5MM
JPK1010-682K-0R3-A

Valmistaja JANTEK Lähdöt 2pin Asennus THT Rungon koko Ø11,5x11,5mm Halkaisija 11,5mm Korkeus 11,5mm Resistanssi 10ohm Toimintavirta 0,3A Kyllästysvirta 0,2A Toleranssi ±10% Kuristimen tyyppi... Lue lisää
234,55 €(Sis.alv)
186,89 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: JPK1010-682K-0R3-A
- Paino: 4.4 g
- Halkaisija: 11,5mm
- Resistanssi: 10ohm
- Korkeus: 11,5mm
- Induktanssi: 6,8mH
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 5mm
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: JANTEK
- Lähdöt: 2pin
- Spatiaalinen orientaatio: pystysuora
- Toimintavirta: 0,3A
- Kuristimen tyyppi: lanka-
- Kyllästysvirta: 0,2A
- Rungon koot: Ø11,5x11,5mm
- Pakkauskoko: 500 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KURISTIN - THT - 6,8MH - ITOIMINTA: 300MA - 10OHM - ±10% - Ø: 11,5MM JPK1010-682K-0R3-A
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | JANTEK |
| Lähdöt | 2pin |
| Asennus | THT |
| Rungon koko | Ø11,5x11,5mm |
| Halkaisija | 11,5mm |
| Korkeus | 11,5mm |
| Resistanssi | 10ohm |
| Toimintavirta | 0,3A |
| Kyllästysvirta | 0,2A |
| Toleranssi | ±10% |
| Kuristimen tyyppi | monisäikeinen- |
| Spatiaalinen orientaatio | pystysuora |
| Induktanssi | 6,8mH |
| Rasteri | 5mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista