
SOLDER PEAK
KAAVIN - MUOVI - L: 140MM
RD-7318BK
Tuotekoodi: TO-SA01
3,76 €(Sis.alv)
2,99 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KEMET |
| Kuristimen tyyppi | monisäikeinen- |
| Asennus | THT |
| Kuristimen laji | kompensoinnin kanssa |
| Induktanssi | 6,4mH |
| Toimintavirta | 1A |
| Resistanssi | 0,48ohm |
| Toimintalämpötila | -25...120°C |
| Kuristimien ominaisuudet | korkean lämpötilan kuristimet |
| Toimintajännite | 250V AC |












