
SOLDER PEAK
KAAVIN - MUOVI - L: 140MM
RD-7318BK
Tuotekoodi: TO-SA01
3,76 €(Sis.alv)
2,99 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TALEMA |
| Kuristimen laji | rengasmainen |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Yksittäisen käämityksen induktanssi | 47µH |
| Resistanssi | 7mohm |
| Rungon koko | 49x49x30mm |
| Toimintavirta | 20A |
| Käämitysten luku | 3 |
| Asennus | THT |
| Versio | koteloitu |
| Kuristimen tyyppi | monisäikeinen- |












