
SOLDER PEAK
KAAVIN - MUOVI - L: 140MM
RD-7318BK
Tuotekoodi: TO-SA01
3,76 €(Sis.alv)
2,99 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TALEMA |
| Kuristimen tyyppi | monisäikeinen- |
| Asennus | THT |
| Toimintavirta | 2,5A |
| Resistanssi | 0,15ohm |
| Toleranssi | ±30% |
| Testaustaajuus | 10kHz |
| Spatiaalinen orientaatio | pystysuora |
| Toimintajännite | 250V AC |
| Kuristimen laji | common mode |
| Kuristimen laji | kompensoinnin kanssa |
| Kuristimen laji | rengasmainen |
| Kuristimien käyttösovellus | verkkosuodattimet |
| Rasteri | 40x25mm |
| Yksittäisen käämityksen induktanssi | 39mH |
| Käämitysten luku | 2 |
| AC testausjännite | 1,5kV |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |












