
SOLDER PEAK
KAAVIN - MUOVI - L: 140MM
RD-7318BK
Tuotekoodi: TO-SA01
3,76 €(Sis.alv)
2,99 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TALEMA |
| Asennus | THT |
| Kuristimien käyttösovellus | EMI/RFI suodattimet |
| Kuristimien käyttösovellus | hakkuriteholähteet |
| Kuristimen tyyppi | monisäikeinen- |
| Kuristimen laji | rengasmainen |
| Induktanssi | 0,1mH |
| Leveys | 13mm |
| Halkaisija | 30mm |
| Resistanssi | 59mohm |
| Toimintavirta | 5A |












