- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja JANTEK Lähdöt 2pin Asennus THT Rungon koko Ø11,5x17,5mm Halkaisija 11,5mm Korkeus 17,5mm Toimintavirta 4A Toleranssi ±10% Kuristimen tyyppi monisäikeinen- Spatiaalinen orientaatio... Lue lisää
203,85 €(Sis.alv)
162,43 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: JPK1016-101K-4R0-B
- Paino: 6.5 g
- Halkaisija: 11,5mm
- Korkeus: 17,5mm
- Induktanssi: 0,1mH
- Asennus: THT
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: JANTEK
- Lähdöt: 2pin
- Spatiaalinen orientaatio: pystysuora
- Toimintavirta: 4A
- Kuristimen tyyppi: lanka-
- Rungon koot: Ø11,5x17,5mm
- Pakkauskoko: 500 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KURISTIN - THT - 100UH - 4A - ±10% - Ø11,5X17,5MM - PYSTYSUORA JPK1016-101K-4R0-B
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | JANTEK |
| Lähdöt | 2pin |
| Asennus | THT |
| Rungon koko | Ø11,5x17,5mm |
| Halkaisija | 11,5mm |
| Korkeus | 17,5mm |
| Toimintavirta | 4A |
| Toleranssi | ±10% |
| Kuristimen tyyppi | monisäikeinen- |
| Spatiaalinen orientaatio | pystysuora |
| Induktanssi | 0,1mH |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista