
TALEMA
KURISTIN - THT - 1000UH - 1AOHM - KURISTIN: RENGASMAINEN
DPO-1.0-1000
Tuotekoodi: DPO-1.0-1000
5,65 €(Sis.alv)
4,50 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | TALEMA |
| Asennus | THT |
| Kuristimien käyttösovellus | EMI/RFI suodattimet |
| Kuristimien käyttösovellus | hakkuriteholähteet |
| Kuristimen tyyppi | monisäikeinen- |
| Kuristimen laji | rengasmainen |
| Induktanssi | 1mH |
| Leveys | 13mm |
| Halkaisija | 26mm |
| Resistanssi | 462mohm |
| Toimintavirta | 1A |













