- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja TALEMA Kuristimen tyyppi monisäikeinen- Asennus THT Toimintavirta 1,8A Resistanssi 277mohm Toleranssi ±30% Testaustaajuus 10kHz Spatiaalinen orientaatio pystysuora Toimintajännite 250V... Lue lisää
2188,27 €(Sis.alv)
1743,64 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CAV-1.8-68
- Paino: 6.6 g
- Resistanssi: 277mOhm
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 40x25mm
- Toimintalämpötila: -40...125°C
- Toleranssi: ±30%
- Valmistaja: TALEMA
- Toimintajännite: 250V AC
- Spatiaalinen orientaatio: pystysuora
- Toimintavirta: 1,8A
- Kuristimen tyyppi: lanka-
- Testaustaajuus: 10kHz
- AC testausjännite: 1,5kV
- Käämitysten luku: 2
- Yksittäisen käämityksen induktanssi: 68mH
- Kuristimen laji: rengasmainen
- Kuristimen laji: kompensoinnin kanssa
- Kuristimen laji: common mode
- Kuristimien käyttösovellus: verkkosuodattimet
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KURISTIN - THT - 1,8A - R:OHM - ±30% - PYSTYSUORA - 250VAC - 68MH CAV-1.8-68
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TALEMA |
| Kuristimen tyyppi | monisäikeinen- |
| Asennus | THT |
| Toimintavirta | 1,8A |
| Resistanssi | 277mohm |
| Toleranssi | ±30% |
| Testaustaajuus | 10kHz |
| Spatiaalinen orientaatio | pystysuora |
| Toimintajännite | 250V AC |
| Kuristimen laji | common mode |
| Kuristimen laji | kompensoinnin kanssa |
| Kuristimen laji | rengasmainen |
| Kuristimien käyttösovellus | verkkosuodattimet |
| Rasteri | 40x25mm |
| Yksittäisen käämityksen induktanssi | 68mH |
| Käämitysten luku | 2 |
| AC testausjännite | 1,5kV |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista