
SOLDER PEAK
KAAVIN - MUOVI - L: 140MM
RD-7318BK
Tuotekoodi: TO-SA01
3,76 €(Sis.alv)
2,99 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | TALEMA |
| Resistanssi | 0,23ohm |
| Toleranssi | ±30% |
| Asennus | THT |
| Toimintajännite | 250V AC |
| Rasteri | 15x10mm |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Kuristimen tyyppi | monisäikeinen- |
| Spatiaalinen orientaatio | pystysuora |
| Kuristimien käyttösovellus | verkkosuodattimet |
| Yksittäisen käämityksen induktanssi | 3,9mH |
| Koko I | 5mm |
| Koko G | 5mm |
| Koko F | 10mm |
| Koko D | 12,8mm |
| Koko H | 15mm |
| Koko C | 17,8mm |
| Koko E | 20mm |
| Toimintavirta | 1,3A |
| Käämitysten luku | 2 |
| AC testausjännite | 1,5kV |
| Testaustaajuus | 10kHz |
| Kuristimen laji | common mode |
| Kuristimen laji | kompensoinnin kanssa |
| Kuristimen laji | rengasmainen |












