- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- 10-kierrospotentiometrit
- Audiopotentiometrit
- Cermet potentiometrit
- Cermet trimmerit
- Digitaalipotentiometrit
- Enkooderit
- Hiilikalvovastukset
- Hiilipotentiometrit
- Häiriönpoistosuotimet
- Häiriönpoistosuotimet SMD
- LDR vastukset
- Liukupotentiometrien nupit
- Liukupotentiometrit
- Metallikalvovastukset
- Monikierrosnupit
- Potentiometrien nupit
- Potentiometrien nuppien tarvikkeet
- Tehovastukset
- Trimmerit - SMD
- Trimmerit - THT
- Vastukset - läpijuotettavat - THT
- Vastusverkot SIL
- NTC-vastukset
- SMD vastukset
- Lankapotentiometrit
- Muovipotentiometrit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KURISTIN - R: 9,1MOHM - Z: 200OHM - SMD - 80VDC - 4,4A - 10MHZ - 5X5X5MM
PLT5BPH2014R4SNL



Valmistaja MURATA Asennus SMD Toimintalämpötila -55...150°C Rungon koko 5x5x5mm Resistanssi 9,1mohm Rullan maksimihalkaisija 180mm Toimintavirta 4,4A Toimintajännite 80V DC Impedanssi 200ohm... Lue lisää
2,92 €(Sis.alv)
2,32 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PLT5BPH2014R4SNL
- Paino: 0.6 g
- Impedanssi: 200Ohm
- Resistanssi: 9,1MOhm
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -55...150°C
- Valmistaja: MURATA
- Toimintajännite: 80V DC
- Tuotantosarja: PLT5B
- Min. eristysresistanssi: 10MOhm
- Toimintavirta: 4,4A
- Kuristimen tyyppi: lanka-
- Testaustaajuus: 10MHz
- Rungon koot: 5x5x5mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KURISTIN - R: 9,1MOHM - Z: 200OHM - SMD - 80VDC - 4,4A - 10MHZ - 5X5X5MM PLT5BPH2014R4SNL
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MURATA |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -55...150°C |
| Rungon koko | 5x5x5mm |
| Resistanssi | 9,1mohm |
| Rullan maksimihalkaisija | 180mm |
| Toimintavirta | 4,4A |
| Toimintajännite | 80V DC |
| Impedanssi | 200ohm |
| Testaustaajuus | 10MHz |
| Min. eristysresistanssi | 10Mohm |
| Kuristimen tyyppi | monisäikeinen- |
| Tuotantosarja | PLT5B |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista