- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- 10-kierrospotentiometrit
- Audiopotentiometrit
- Cermet potentiometrit
- Cermet trimmerit
- Digitaalipotentiometrit
- Enkooderit
- Hiilikalvovastukset
- Hiilipotentiometrit
- Häiriönpoistosuotimet
- Häiriönpoistosuotimet SMD
- LDR vastukset
- Liukupotentiometrien nupit
- Liukupotentiometrit
- Metallikalvovastukset
- Monikierrosnupit
- Potentiometrien nupit
- Potentiometrien nuppien tarvikkeet
- Tehovastukset
- Trimmerit - SMD
- Trimmerit - THT
- Vastukset - läpijuotettavat - THT
- Vastusverkot SIL
- NTC-vastukset
- SMD vastukset
- Lankapotentiometrit
- Muovipotentiometrit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KURISTIN - R: 4,1MOHM - Z: 500OHM - 9UH - SMD - 100VDC - 10A - 10MHZ
PLT10HH501100PNL



Valmistaja MURATA Toimintalämpötila -55...105°C Tuotantosarja PLT10H Kuristimen tyyppi monisäikeinen- Induktanssi 9µH Resistanssi 4,1mohm Rungon koko 12,9x6,6x9,4mm Rullan maksimihalkaisija 180mm... Lue lisää
6,82 €(Sis.alv)
5,43 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PLT10HH501100PNL
- Paino: 2.5 g
- Impedanssi: 500Ohm
- Resistanssi: 4,1mOhm
- Induktanssi: 9µH
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -55...105°C
- Valmistaja: MURATA
- Toimintajännite: 100V DC
- Tuotantosarja: PLT10H
- Min. eristysresistanssi: 10MOhm
- Toimintavirta: 10A
- Kuristimen tyyppi: lanka-
- Testaustaajuus: 10MHz
- Rungon koot: 12,9x6,6x9,4mm
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MURATA |
| Toimintalämpötila | -55...105°C |
| Tuotantosarja | PLT10H |
| Kuristimen tyyppi | monisäikeinen- |
| Induktanssi | 9µH |
| Resistanssi | 4,1mohm |
| Rungon koko | 12,9x6,6x9,4mm |
| Rullan maksimihalkaisija | 180mm |
| Toimintavirta | 10A |
| Toimintajännite | 100V DC |
| Impedanssi | 500ohm |
| Testaustaajuus | 10MHz |
| Min. eristysresistanssi | 10Mohm |
| Asennus | SMD |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista