- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- 10-kierrospotentiometrit
- Audiopotentiometrit
- Cermet potentiometrit
- Cermet trimmerit
- Digitaalipotentiometrit
- Enkooderit
- Hiilikalvovastukset
- Hiilipotentiometrit
- Häiriönpoistosuotimet
- Häiriönpoistosuotimet SMD
- LDR vastukset
- Liukupotentiometrien nupit
- Liukupotentiometrit
- Metallikalvovastukset
- Monikierrosnupit
- Potentiometrien nupit
- Potentiometrien nuppien tarvikkeet
- Tehovastukset
- Trimmerit - SMD
- Trimmerit - THT
- Vastukset - läpijuotettavat - THT
- Vastusverkot SIL
- NTC-vastukset
- SMD vastukset
- Lankapotentiometrit
- Muovipotentiometrit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KURISTIN - R: 2,3MOHM - Z: 100OHM - 2UH - SMD - 300VDC - 15A - 10MHZ
PLT10HN101150P0B

Valmistaja MURATA Toimintalämpötila -55...125°C Tuotantosarja PLT10H Toimintajännite 300V DC Testaustaajuus 10MHz Min. eristysresistanssi 10Mohm Kuristimen tyyppi monisäikeinen- Asennus SMD... Lue lisää
305,06 €(Sis.alv)
243,08 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PLT10HN101150P0B
- Paino: 2 g
- Impedanssi: 100Ohm
- Resistanssi: 2,3mOhm
- Induktanssi: 2µH
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Valmistaja: MURATA
- Toimintajännite: 300V DC
- Tuotantosarja: PLT10H
- Min. eristysresistanssi: 10MOhm
- Toimintavirta: 15A
- Kuristimen tyyppi: lanka-
- Testaustaajuus: 10MHz
- Rungon koot: 12,9x6,6x9,4mm
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | MURATA |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Tuotantosarja | PLT10H |
| Toimintajännite | 300V DC |
| Testaustaajuus | 10MHz |
| Min. eristysresistanssi | 10Mohm |
| Kuristimen tyyppi | monisäikeinen- |
| Asennus | SMD |
| Induktanssi | 2µH |
| Resistanssi | 2,3mohm |
| Rungon koko | 12,9x6,6x9,4mm |
| Toimintavirta | 15A |
| Impedanssi | 100ohm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €