- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja JANTEK Asennus SMD Koko C 1,1mm Koko D 0,5mm Kotelo - tuuma 1206 Resistanssi 0,6ohm Koko A 3,2mm Toimintavirta 50mA Induktanssi 2,7µH Kuristimen tyyppi ferriitti- Hyvyysluku 45... Lue lisää
130,41 €(Sis.alv)
103,91 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: JCI3216-2R7K
- Resistanssi: 0,6Ohm
- Induktanssi: 2,7µH
- Resonanssitaajuus: 45MHz
- Asennus: SMD
- Valmistaja: JANTEK
- Koko D: 0,5mm
- Koko A: 3,2mm
- Koko C: 1,1mm
- Koko B: 1,6mm
- Toimintavirta: 50mA
- Kuristimen tyyppi: ferriitti-
- Testaustaajuus: 10MHz
- Hyvyysluku: 45
- Kotelo - tuuma: 1206
- Pakkauskoko: 3000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KURISTIN: FERRIITTI-SMD - 1206 - 2,7UH - 50MAOHM - Q: 45 - A: 3,2MM JCI3216-2R7K
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | JANTEK |
| Asennus | SMD |
| Koko C | 1,1mm |
| Koko D | 0,5mm |
| Kotelo - tuuma | 1206 |
| Resistanssi | 0,6ohm |
| Koko A | 3,2mm |
| Toimintavirta | 50mA |
| Induktanssi | 2,7µH |
| Kuristimen tyyppi | ferriitti- |
| Hyvyysluku | 45 |
| Testaustaajuus | 10MHz |
| Resonanssitaajuus | 45MHz |
| Koko B | 1,6mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista