
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TDK |
| Kuristimen tyyppi | ferriitti- |
| Asennus | SMD |
| Kotelo - tuuma | 0805 |
| Kotelo - mm | 2012 |
| Induktanssi | 1µH |
| Toimintavirta | 0,7A |
| Resistanssi | 0,1ohm |
| Toleranssi | ±20% |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Testaustaajuus | 2MHz |













