- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja JANTEK Kuristimen tyyppi ferriitti- Asennus SMD Kotelo - tuuma 0805 Induktanssi 82nH Toimintavirta 0,3A Resistanssi 0,2ohm Hyvyysluku 15 Testaustaajuus 50MHz Resonanssitaajuus 255MHz Koko A... Lue lisää
71,71 €(Sis.alv)
57,14 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: JCI2012-82NM
- Resistanssi: 0,2Ohm
- Induktanssi: 82nH
- Resonanssitaajuus: 255MHz
- Asennus: SMD
- Valmistaja: JANTEK
- Koko D: 0,53mm
- Koko A: 2mm
- Koko C: 0,85mm
- Koko B: 0,5mm
- Toimintavirta: 0,3A
- Kuristimen tyyppi: ferriitti-
- Testaustaajuus: 50MHz
- Hyvyysluku: 15
- Kotelo - mm: 2012
- Kotelo - tuuma: 0805
- Pakkauskoko: 4000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KURISTIN: FERRIITTI-SMD - 0805 - 0,082UH - 300MAOHM - FTEST: 50MHZ JCI2012-82NM
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | JANTEK |
| Kuristimen tyyppi | ferriitti- |
| Asennus | SMD |
| Kotelo - tuuma | 0805 |
| Induktanssi | 82nH |
| Toimintavirta | 0,3A |
| Resistanssi | 0,2ohm |
| Hyvyysluku | 15 |
| Testaustaajuus | 50MHz |
| Resonanssitaajuus | 255MHz |
| Koko A | 2mm |
| Koko B | 0,5mm |
| Koko C | 0,85mm |
| Koko D | 0,53mm |
| Kotelo - mm | 2012 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista