- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja JANTEK Kuristimen tyyppi ferriitti- Asennus SMD Kotelo - tuuma 0603 Induktanssi 2,2µH Toimintavirta 15mA Resistanssi 1,15ohm Resonanssitaajuus 50MHz Hyvyysluku 35 Testaustaajuus 10MHz... Lue lisää
0,50 €(Sis.alv)
0,40 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: JCI1608-2R2K
- Resistanssi: 1,15Ohm
- Induktanssi: 2,2µH
- Resonanssitaajuus: 50MHz
- Asennus: SMD
- Valmistaja: JANTEK
- Toimintavirta: 15mA
- Kuristimen tyyppi: ferriitti-
- Testaustaajuus: 10MHz
- Hyvyysluku: 35
- Kotelo - mm: 1608
- Kotelo - tuuma: 0603
- Pakkauskoko: 10 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | JANTEK |
| Kuristimen tyyppi | ferriitti- |
| Asennus | SMD |
| Kotelo - tuuma | 0603 |
| Induktanssi | 2,2µH |
| Toimintavirta | 15mA |
| Resistanssi | 1,15ohm |
| Resonanssitaajuus | 50MHz |
| Hyvyysluku | 35 |
| Testaustaajuus | 10MHz |
| Kotelo - mm | 1608 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista