- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FERROCORE Kuristimen tyyppi ferriitti- kuristimen kiertojen luku 2 Impedanssi jos 25MHz 410ohm Impedanssi jos 100MHz 560ohm Käämitysten luku 1 Asennus THT Sydämen materiaali Ni-Zn... Lue lisää
407,69 €(Sis.alv)
324,85 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FR2
- Paino: 1.2 g
- Asennus: THT
- Valmistaja: FERROCORE
- Koko D: 10mm
- Koko A: 6mm
- Koko C: 0,8mm
- Tuotantosarja: FR
- Kuristimen tyyppi: ferriitti-
- Sydämen materiaali: Ni-Zn ferromagneettinen aine
- Käämitysten luku: 1
- Kuristimien käyttösovellus: radiotaajuuksiin liittyvien häiriöiden vähentäminen
- Kuristimien ominaisuudet: ferriittisydän
- Kuristimien ominaisuudet: kääritty tinatulla kuparilangalla
- Pakkauskoko: 2000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KURISTIN: FERRIITTI-KURISTIMEN KIERTOJEN LUKU: 2 - KÄÄM.LUKU: 1 FR2
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FERROCORE |
| Kuristimen tyyppi | ferriitti- |
| kuristimen kiertojen luku | 2 |
| Impedanssi jos 25MHz | 410ohm |
| Impedanssi jos 100MHz | 560ohm |
| Käämitysten luku | 1 |
| Asennus | THT |
| Sydämen materiaali | Ni-Zn ferromagneettinen aine |
| Kuristimien ominaisuudet | ferriittisydän |
| Kuristimien ominaisuudet | kääritty tinatulla kuparilangalla |
| Kuristimien käyttösovellus | radiotaajuuksiin liittyvien häiriöiden vähentäminen |
| Aukkojen luku | 6 |
| Koko A | 6mm |
| Koko C | 0,8mm |
| Koko D | 10mm |
| Tuotantosarja | FR |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista