- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja RICHCO Impedanssi jos 100MHz 460ohm Asennus THT Impedanssi jos 25MHz 390ohm Sydämen materiaali A5 ferromagneettinen aine Kuristimen tyyppi ferriitti- Halkaisija 6mm Rungon koko Ø6x10mm... Lue lisää
133,99 €(Sis.alv)
106,76 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RRH6-1-15-K5B
- Paino: 1.4 g
- Halkaisija: 6mm
- Korkeus: 10mm
- Asennus: THT
- Valmistaja: RICHCO
- Kuristimen tyyppi: ferriitti-
- Sydämen materiaali: A5 ferromagneettinen aine
- Käämitysten luku: 1
- Rungon koot: Ø6x10mm
- Pakkauskoko: 500 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KURISTIN: FERRIITTI-KURISTIMEN KIERTOJEN LUKU: 1,5 - THT - Ø: 6MM RRH6-1-15-K5B
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | RICHCO |
| Impedanssi jos 100MHz | 460ohm |
| Asennus | THT |
| Impedanssi jos 25MHz | 390ohm |
| Sydämen materiaali | A5 ferromagneettinen aine |
| Kuristimen tyyppi | ferriitti- |
| Halkaisija | 6mm |
| Rungon koko | Ø6x10mm |
| Korkeus | 10mm |
| Käämitysten luku | 1 |
| kuristimen kiertojen luku | 1,5 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista