
SOLDER PEAK
KAAVIN - MUOVI - L: 140MM
RD-7318BK
Tuotekoodi: TO-SA01
3,76 €(Sis.alv)
2,99 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BOURNS |
| Kuristimen tyyppi | aksiaalinen |
| Lähdöt | aksiaaliset |
| Asennus | THT |
| Induktanssi | 82µH |
| Halkaisija | 6,73mm |
| Rungon koko | Ø6,73x17,78mm |
| Korkeus | 17,78mm |
| Resistanssi | 152mohm |
| Toimintavirta | 804mA |
| Toleranssi | ±10% |












