
SOLDER PEAK
KAAVIN - MUOVI - L: 140MM
RD-7318BK
Tuotekoodi: TO-SA01
3,76 €(Sis.alv)
2,99 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | BOURNS |
| Kuristimen tyyppi | aksiaalinen |
| Asennus | THT |
| Induktanssi | 2,7µH |
| Rungon koko | Ø3,05x7,62mm |
| Halkaisija | 3,05mm |
| Korkeus | 7,62mm |
| Resistanssi | 0,5ohm |
| Toimintavirta | 0,495A |
| Toleranssi | ±10% |
| Lähdöt | aksiaaliset |












