
SOLDER PEAK
KAAVIN - MUOVI - L: 140MM
RD-7318BK
Tuotekoodi: TO-SA01
3,76 €(Sis.alv)
2,99 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | MURATA |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Tuotantosarja | PLT09H |
| Kuristimen tyyppi | monisäikeinen- |
| Induktanssi | 20µH |
| Resistanssi | 30mohm |
| Rungon koko | 14x13x8mm |
| Toimintavirta | 3A |
| Toimintajännite | 50V DC |
| Min. eristysresistanssi | 10Mohm |
| Asennus | THT |












